SD REAL ▪ Komplexní služby v oblasti nemovitostí ▪ byty ▪ domy ▪ pozemky ▪ kanceláře
1

Novinky v naší nabídce

obývací pokoj
Příjemný slunný být s překrásným výhledem na Karlovy Vary.
Dispozice:
předsíň, která je propojena (bez dveří) s kuchyní. S kuchyně se vchází do koupelny a obývacího pokoje. Z obývacího pokoje vedou dveře do dvou samostatnýnch ložnic.Obývák je vybaven krbem, na podlaze je laminátová plovoucí podlaha, k pokojí patří také balkon.
Podlahy v ložnici mají také laminátové plovoucí podlahy. V kuchyni, předsíni a koupelně je na podlaze dlažba. V bytě jsou plastová okna, v obýváku dřevěná, ústřední plynové topení s ohřevem teplé vody, plynový sporák, kuchyňská linka. K příslušenství bytu patří dvě samostatné mansardy, z toho jedna je vybavena toaletou a umyvadlem. Obě mansardy mohou být doběře komerčně využity (pronájem, kancelář, pracovna), nebo se lehkou stavební úpravou mohou stát součástí bytu.
Dům je udržovaný, čistý, s výtahem. Měsíční náklady - FO 1900,-- Kč + vlastní spotřeba vody a energie.
3 300 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti

"Trvale se staráme o Vaši plnou spokojenost.“
Velice si ceníme Vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se Vy - spokojení klienti - k nám budete vždy rádi vracet.

© 2011 SD REAL- všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace